Заморозити сушених тофу, харчування і високу якість FD тофу для миттєвого суп

FD тофу * відомості про продукт: * особливості:---не смажена, чи не звеличує, не штучних забарвлення, ні консервантів або іншими присадками---не глютену---тільки відняти води---зберегти відмінно харчування факти свіжих овочів. * Функції тофу: В китайській традиційній медицині, тофу є належного...

Відомості про продукт

FD тофу

* Продукт інформація:

Назва товару

Заморозити сушених тофу

Походження

Китай

Обробка типу

Сублімаційного сушіння (FD)

Матеріал

Тофу

Фігури

Фрагменти, смужки, кубики

Чистота

100%

Вологість

5%

Упаковка

PE сумка + з картону або згідно з вимогами клієнтів

Термін придатності

24 місяців

MOQ

500kgs

* Особливості:

---не смажена, чи не звеличує, немає Штучна забарвлення, не консервантів та інших добавок

---не клейковини

---тільки відняти води

---зберегти відмінно харчування факти свіжих овочів.

* Функції тофу:

В китайській традиційній медицині тофу є правильним для тих, хто слабкий, недоїдають, вистачає крові та Ци; підходить для старих, тонкий або інше; підходить для тих, з високим вмістом жиру в крові, високий рівень холестерину, надмірна вага і з загартованої кровоносні судини; підходить для людей з діабетом; для мам з низький грудне молоко постачання; для дітей та підлітків; для тих, хто з запалення дихальних шляхів, з мокротиння, кашель і астми. Тофу також підходить для людей похилого віку; рекомендується з'їсти з лікеру, так як тофу містить цистеїн, які можуть прискорити детоксикації алкоголю у організму і зменшити шкоду печінки, захисту печінки.

Тофу є відносно високим білком, близько 10,7% для фірми тофу і 5,3% для м'яких andquot; silkenandquot; тофу з близько 5% і 2% жиру відповідно у відсотках від ваги.

Розслідування