Головна > Знання > Зміст

Що таке фруктові порошки?

Jan 31, 2019
Healthy Strawberry Powder

Фруктові порошки виготовляються з яблучного порошку, лимонної кислоти, яблучної кислоти, порошку білого цукру, порошку глюкози, вітаміну С, порошку DHA, порошку арахідонової кислоти тощо відповідно до певного співвідношення, попередньо обробленого, змішаного, стисненого, оглянутого та упакованого . Їжа має функції сприяння травленню, запобігання захворюванням, підвищення імунітету, анти-старіння та іншої медичної допомоги та лікування, а також зберігає активні інгредієнти в оцтовому порошку, порошку ДГК та порошку арахідонової кислоти для кращого сприяння метаболізму організму. Зменшення ролі серцево-судинних захворювань.

Класифікований за смаком: аромат яблука, аромат ананаса, аромат манго, аромат банану, смак полуниці, аромат папайї, аромат апельсина, аромат груші тощо;

Класифікується за сировиною: фруктові порошки з єдиною сировиною, фруктові порошки з композиційною сировиною, такі як фруктові яблучні скибочки, що містять невелику кількість ананасового порошку, але подається аромат яблука.