Головна > Знання > Зміст

Користь від білого чаю

Nov 30, 2018
Silver Needle White Tea

Ефективність білого чаю дуже хороша. Він має функції похмілля, очищення тепла, зволоження легенів, заспокоєння печінки і тонізуючий кров, зменшення запалення і детоксикації, зниження артеріального тиску і зменшення жиру, а також усунення втоми. Особливо ефективний при надмірному вживанні алкоголю та тютюну, надмірній жирності, надмірному гніві печінки та порушеннях травлення. Вона має унікальну та чудову функцію охорони здоров'я.

Кір

Білий чай протираковий, протираковий, профілактика теплового удару, детоксикація, лікування зубного болю, особливо у віці білого чаю можна використовувати як жарознижувальний засіб для дітей з кором, його жарознижуючий ефект краще, ніж антибіотики. Він широко вважається хорошим лікарським засобом для лікування хворих на кір у Північному Китаї та Фуцзяні.

Сприяти рівненню цукру в крові

Крім притаманних їм поживних речовин інших чаїв, білий чай також містить активні ферменти, необхідні для організму людини. Тривале споживання білого чаю може значно підвищити активність ліпази в організмі, сприяти катаболізму жирів, ефективно контролювати секрецію інсуліну і затримувати всмоктування кишкового порошку. Розкладає надлишок цукру в організмі і сприяє підвищенню рівня цукру в крові. Білий чай багатий на різноманітні амінокислоти, його холодний і прохолодний, з ефектом жарознижуючого і дезінтоксикаційного дії.